Wina z firmy "e-winebar.com"

Wina z firmy "e-winebar.com"

Jakby ktoś miał ochotę na Medoca, albo nawet śmiem twierdzić na Margaux ... ale z Italii to polecam kolejny cudny wybór z selekcji e-winebar.com albo Museum Cafe
Sorelle Bronca SER BELLE to kupaż Cabernet Sauvignon - Cabernet Franc i Merlot ... czyli klasyka Bordeaux. COLLI DI CONEGLIANO ROSSO DOCG Riserva - cudeńko! Pycha wino do polędwicy w sosie maderowym i całej gamy dojrzałych serów!
Veneto, Treviso ... kto by pomyślał? Przecież tam robią zacne Prosecco! A jak, ich Presecco to też poezja. Cudne bukiety, elegancja i lekkość w ustach. Brawo!

sorelle

 www.sorellebronca.com


MASCA smakowiata z dobrymi serami, z mięsami i wędlinami, z tapasami ... wino na tyle giętkie, że wkomponuje się gładko w wiele dobrze zrobionych potraw, byle miały trochę białka i tłuszczu
RIBEO również ciekawe, ale zdecydowanie potrzeba do niego dobrego mięsiwa - stek, pieczyste ... mięsiwa w sosach.

Wczoraj degustowane - dziś już są dostępne dla Was.... w najbliższych dniach w cenach sklepowych na miejscu i na wynos
Masca = kieliszek 10 / butelka 46PLN
Ribeo = kieliszek 12 / butelka 55PLN

masca więcej informacji tu:

ribeo więcej informacji tu:


Morellino di Scansano do tej pory kojarzyło mi się z winami technicznymi, pięknym, ale trudnymi w odbiorze ... do dzisiaj.
Trafiłem na winnicę, która zrewolucjonizowała moje podejście do Maremmy. Począwszy od ich Masca IGT, po Riservy Calastaia i Roccapesta to bajeczna Toskania w najlepszym stylu.
Polecam ... e-winebar.com przy większych ilościach, albo Museum Cafe by zakupić butelkę na próbę, zamówić deskę serów i spędzić upojny wieczór w toskańskim stylu. Roccapesta bajeczna!

 roccapesta

 www.roccapesta.com/cms/


Mam nadzieję, że już niedługo te wina będą obecne także w Poznaniu. Zapowiada się, że będzie to w Museum Cafe 
Nowa firma na mapie Polski, ale za to z "nosem" do cudów, smaczków, klasy i jakości. Eleganckie wina w dobrej cenie to ich wizytówka. Startują dopiero, jeszcze mały wybór, ale za to niemal każde wino pachnie eleganckim perfum, odziane jest we frak lub suknię balową ... w szpilkach, w cylindrze
Gratuluję selekcji i będę kibicował!


e-winebar.com 

 

PRZYJACIELE I PARTNERZY

PREZENTY & UPOMINKI

© 2015 Kolorwina. Wykonano przez joomlaspace.pl