Categories
zdrowie

Nedzak dietetyk

Dietetyk Nedzak

Jako dietetyk, Nedzak z pasją pomaga ludziom poprawić ich relacje z żywnością i ogólny stan zdrowia.

Wierzy, że każdy ma możliwość wprowadzenia pozytywnych zmian w swoim życiu.

Nedzak ukończyła studia z zakresu żywienia i dietetyki na Uniwersytecie Kalifornijskim w Davis i posiada tytuł Registered Dietitian Nutritionist (RDN). W wolnym czasie Nedzak lubi gotować, podróżować oraz spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi.

Nedzak dietetyk

Nedzak dietetyk świadczy usługi mające na celu pomoc ludziom w poprawie ich ogólnego stanu zdrowia i samopoczucia. Nedzak oferuje szereg usług, w tym indywidualne plany posiłków, doradztwo żywieniowe i zajęcia kulinarne. Nedzak oferuje również linię zdrowych, pysznych i niedrogich produktów spożywczych, które są idealne dla zapracowanych rodzin, będących w ciągłym ruchu. Bez względu na to, czy chcesz schudnąć, nabrać energii, czy po prostu poczuć się lepiej, Nedzak pomoże Ci osiągnąć Twoje cele. Skontaktuj się z firmą Nedzak już dziś, aby umówić się na konsultację.

Krzysztof Nedzak

Krzysztof Nędzak jest dietetykiem klinicznym z ponad 15-letnim doświadczeniem. Pracował z pacjentami w różnym wieku, od noworodków po osoby starsze. Specjalizuje się w dietetyce sportowej, kontroli masy ciała i zaburzeniach żołądkowo-jelitowych. Interesuje się również medycyną prewencyjną i optymalnym stanem zdrowia.

Dietetyk Olsztyn otrzymał wykształcenie medyczne na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi w Polsce. Następnie odbył staż naukowy w zakresie dietetyki klinicznej na Uniwersytecie w Toronto w Kanadzie. Obecnie mieszka w Warszawie, gdzie prowadzi swoją prywatną praktykę.

Krzysztof Nedzak dietetyk

Krzysztof Nędzak jest dietetykiem z ponad 10-letnim doświadczeniem. Pracował z wieloma różnymi klientami, od sportowców po osoby cierpiące na choroby przewlekłe. Krzysztof specjalizuje się w pomaganiu ludziom w optymalizacji ich zdrowia i wydajności poprzez indywidualnie dopasowane plany żywieniowe

Krzysztof ukończył studia z zakresu żywienia i dietetyki na Uniwersytecie Warszawskim. Jest również certyfikowanym trenerem personalnym i trenerem sportowym. W wolnym czasie Krzysztof lubi spędzać czas z żoną i dwójką małych dzieci.

Dietetyk Krzysztof Nedzak

Krzysztof Nędzak jest dietetykiem, który od ponad 15 lat pomaga ludziom osiągać ich cele zdrowotne i kondycyjne. Jest właścicielem Nutri-Coach, firmy oferującej zindywidualizowany coaching w zakresie odżywiania i stylu życia.

Krzysztof jest głęboko przekonany o znaczeniu zdrowej diety i stylu życia w osiąganiu dobrego samopoczucia. Współpracuje ze swoimi klientami, aby stworzyć spersonalizowane plany żywieniowe, które są oparte na ich indywidualnych potrzebach i celach. Udziela również wskazówek dotyczących ćwiczeń fizycznych, radzenia sobie ze stresem oraz innych czynników stylu życia, które mogą mieć wpływ na zdrowie i samopoczucie.

Dietetyk Oliwia Bober

Oliwia Bober jest dyplomowanym dietetykiem, ukończyła studia z zakresu żywienia człowieka i dietetyki. Posiada ponad 5-letnie doświadczenie w pracy jako dietetyk, zarówno w sektorze publicznym, jak i prywatnym. Pasją Oliwii jest pomaganie ludziom w osiągnięciu optymalnego stanu zdrowia poprzez właściwe odżywianie i wybór stylu życia.

Oliwia udziela zindywidualizowanych porad żywieniowych, opartych na najnowszych dowodach naukowych, aby pomóc swoim klientom poprawić ich zdrowie i samopoczucie. Jest również żywo zainteresowana medycyną prewencyjną i lubi pracować z klientami, aby pomóc im zmniejszyć ryzyko wystąpienia chorób przewlekłych.

Jeśli szukasz fachowej porady żywieniowej od wykwalifikowanego i doświadczonego specjalisty, skontaktuj się z Oliwią już dziś.

Oliwia Bober Dietetyk

Oliwia Bober jest zarejestrowanym dietetykiem z pasją do pomagania innym w osiąganiu celów związanych ze zdrowiem i dobrym samopoczuciem. Ukończyła studia licencjackie w zakresie biologii człowieka i psychologii na Uniwersytecie Toronto Scarborough oraz staż dietetyczny na Uniwersytecie Ryerson. Oliwia jest również certyfikowanym trenerem personalnym Canadian Society of Exercise Physiology.

Oliwia prowadzi zindywidualizowane doradztwo i edukację żywieniową dla klientów w każdym wieku i na każdym etapie życia. Szczególnie interesuje ją praca z osobami, które chcą poprawić ogólny stan swojego zdrowia, poradzić sobie z przewlekłymi schorzeniami, takimi jak cukrzyca, nadciśnienie i wysoki poziom cholesterolu, a także z tymi, którzy chcą schudnąć w zdrowy i zrównoważony sposób.

Dietetyk Olsztyn

Jeśli chcesz poprawić stan swojego zdrowia, ważne jest, aby zwracać uwagę na to, co jesz. Dietetyk może pomóc Ci upewnić się, że otrzymujesz odpowiednie składniki odżywcze z pożywienia. Dietetyk Olsztyn może pomóc Ci stworzyć plan zdrowego odżywiania, który jest dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb. Może on również zapewnić edukację na temat odżywiania i pomóc Ci wprowadzić zmiany w stylu życia, które poprawią Twój ogólny stan zdrowia.

Nedzak Dietetyk

Dietetyk Olsztyn jest dietetykiem, który udziela porad żywieniowych opartych na dowodach naukowych, aby pomóc ludziom w poprawie ich stanu zdrowia. Specjalizuje się w kontroli masy ciała, żywieniu sportowym i ogólnym zdrowiu.

Nedzak uzyskała tytuł licencjata w dziedzinie żywienia na Uniwersytecie Kalifornijskim w Davis oraz tytuł magistra w dziedzinie żywienia w zdrowiu publicznym na Uniwersytecie Karoliny Północnej w Chapel Hill. Posiada tytuł Registered Dietitian Nutritionist (RDN) i jest członkiem Academy of Nutrition and Dietetics.